Reseller Hosting

Düşük maliyet ile kendi müşterilerinize barındırma hizmeti verebilirsiniz!

Müşterilerinizin tamamını Reseller Hosting paketi ile tek çatı altında barındırın.

Doğrudan müşterilerinize özel paketler hazırlayarak ihtiyaçları olan web hosting paketlerini hazırlayıp satabilirsiniz.

Bayi Reseller

$24.99

Aylık

Şimdi Al
  • Ücretsiz Alan Adı
  • 50GB Disk Alanı/li>
  • 500GB Trafik
  • cPanel ve WHM Kontrol Paneli
  • Web Hosting Hesapları

Maxi Bayi Reseller

$34.99

Aylık

Şimdi Al
  • Ücretsiz Alan Adı
  • 50GB Disk Alanı/li>
  • 500GB Trafik
  • cPanel ve WHM Kontrol Paneli
  • Web Hosting Hesapları

Temel yazılım, tüm bayi planlarıyla birlikte standart olarak verilir.

Üçüncü taraf bayi yönetim yazılımının pazar lideri güç üçlüsünü standart olarak sunuyoruz

cPanel

Hosting Hosting Hesap Kontrol Paneli

cPanel Nedir?

cPanel, web sitesi barındırma sürecini basitleştirmek için tasarlanmış bir grafik arayüz ve otomasyon araçları sağlayan kontrol panelini barındırıyor. cPanel, yöneticileri, bayileri ve son kullanıcı web sitesi sahipleri için bir web tarayıcısı aracılığıyla web sitelerini ve sunucu yönetimlerini kontrol etme imkânı sağlayan 3 katmanlı bir yapı kullanmaktadır.

Bayi Kontrol Paneli

Reseller / Server Control Panel

BayiKontrol Paneli Nedir?

Web Host Yöneticisi cPanel'in arka ucuna yönetici erişimi sağlayan bir programdır. WHM, birkaç çok popüler ve kaynak yoğun siteyi veya çok sayıda siteyi yönetirken daha fazla kontrol ve esneklik sağlar. Barındırma hizmetlerini başkalarına satma imkanı veren WHM, size birden fazla cPanel yaratma ve yönetme seçeneği de sunar.

WHMCS

Otomasyon ve Fatura Yazılımları

WHMCS Nedir?

WHMCS, çevrimiçi işletmeler için bir all-in-one istemci yönetimi, faturalandırma ve destek çözümüdür. İlk müşteri kayıt ve siparişinden, fatura ve faturalandırmaya kadar, bir işletmenin tüm yönlerini organize etmeye ve otomatikleştirmeye yardımcı olan WHMCS, yerleşik yardım masası aracılığıyla desteklemek için sizi kontrol altına alan güvenli, genişletilebilir ve ölçeklenebilir bir çözümdür.

Neden barındırma için Çorum Piar tercih edilmelidir?

Kendimize ve kalitemize o kadar güveniyoruz ki 1 ay ücretsiz deneme imkanı sunuyoruz. Dahası...

Fiber Hızlı

Sunuclarımız fiber teknolojili datacenterimizde barınmaktadır.

Güvenilir

15 Yıllık geçmişimizle her zaman vardık bu günde buradayız.

Hızlı Destek

İster telefonla ister kısa mesaj ile isterseniz web sitemiz üzerinden 7/24 buradayız.

Kaliteli

Basit sunucular kullanmıyoruz ve basit tasarımlar yapmıyoruz. Amacımız en iyisi.

Sınırsız kazanç Bayi Reseller ile aylık net gelir

Müşteri tabanınız büyüdükçe Çorum Piar bayi ile ne kadar para kazanılabileceğini görün

Müşteri Sayısı Paket Fiyatı Aylık Gelir Aylık Kâr
10 $4.99 $49.99 $25.00
25 $4.99 $124.75 $99.76
50 $4.99 $249.50 $224.51
100 $4.99 $499.00 $474.01
500 $4.99 $2,495.00 $2,470.01
1,000 $4.99 $4,990.00 $4,965.01
5,000 $4.99 $24,950.00 $24,925.01

Bayi barındırma, işletmelere Değer Katar yüksek kazanç sağlar

Bayi reseller işyerleri tarafından mevcut tekliflerine değer katmak için kullanılabilir

Web Tasarımcıları

Bayi barındırma, web tasarım müşterileri için değer katmanın harika bir yoludur.

Tasarımın, etki alanının ve barındırmanın komple hizmetini sunmanıza izin verir; bu da müşterilerinizin ihtiyaç duydukları her şeyi sizin yerinize almalarını sağlar. Buda müşterileriniz için pratik ve rahattır.

Yazılım Sağlayıcıları

Web yazılım gittikçe popüler bir dağıtım modeli haline geliyor.

Bayi barındırma, yazılımınızı satmanıza ve müşterileriniz için otomatik olarak barındırma hesapları oluşturabilmenize olanak tanır, böylece başka bir yere ev sahipliği yapmak zorunda kalmazlar.

Kurumlar

Kurumlar ve işletmeler, bayi hosting ile çalışanlarına değer katabilir.

Her bir hosting hesabı personeli, çeşitli dijital verileri depolamak, web siteleri oluşturmak ve kurumsal organizasyonel e-posta adresleri aracılığıyla iletişim kurmak için gerekli olan her şey mevcuttur.

Neden web barındırma çözümleri konusunda sektörün önde gelen yer sağlayıcısı olduk?

Web sitesi barındırma sağlayan 15 yılı aşkın tecrübesi ile, web hosting işinde lider bir üne kavuşmuş bulunuyoruz

Veri Merkezi (Data Center)

Türkiye genelinde internet altyapısı Metro ulaşım hattı üzerinde bulunmaktadır. İnternet açısından stratejik bir noktada konumlanmış olan Çorum Piar internet altyapısı, İnternet Servis Sağlayıcılarına (ISP) doğrudan bağlı bulunmaktadır.

7/24 Teknik Destek

Yılın her günü günde 24 saat yerinde teknik mühendisimiz var. Bir sorun ortaya çıkarsa, hangi gün veya saatte olursa olsun, hemen yanıt vermek üzere hazır bulunan bir uzman ekibimiz olduğuna emin olabilirsiniz.

Şirket içi Destek Merkezi

Bize ne zaman ulaşırsanız, ekibimizin bir üyesi ile konuştuğunuzdan emin olabilirsiniz. Özel bir destek paketine sahip olduğunuzda karşılaşabileceğiniz tüm sorunları hızla çözebiliyoruz.

Reseller Hosting Sıkça Sorulan Sorular

Yerinde bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan soruların bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya onunla ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sorunun Cevabı Burada Yok mu?
Reseller hosting ya da Türkçe ismi ile bayi hosting, kiraladığınız web alanını farklı siteler için kullanmanızı veya kendi müşterilerinize satabilmenizi sağlayan paylaşımlı bir web hosting çeşididir. Size özel sunulan kontrol paneli sayesinde kendi müşterilerinize hosting kaynakları atayabilirsiniz. Kontrol paneli sayesinde alan, bant genişliği, müşteri alan adlarını tanımlama, yetkilendirme işlemlerini ve kolaylıkla yapabilirsiniz.
Bayi hosting paketleri birden fazla alan adı barındırma ihtiyacı olan ve bu alan adları için yönetim panellerine ihtiyaç duyan profesyoneller, müşterileri için geliştirdiği web sitelerini kendi yöneten ya da müşterilerinin yönetimine sunan geliştiriciler, barındırma hizmeti sağlayan uzmanlar, kod geliştiricileri, tasarımcılar ve SEO uzmanları tarafından tercih edilir.
Sınırsız reseller hosting paketlerinde yer alan disk alanı içerisinde, müşterilerinize ait web sayfalarına sınırsız trafik, sınırsız e-posta hesabı, sınırsız MySQL veritabanı sağlayabilirsiniz.
Reseller hosting paketleri ile bayi olan kullanıcılara sağlanan cPanel / WHM, “Web Host Manager” olarak bilinir. WHM ile satın almış olduğunuz reseller hosting paketlerinin mevcut kaynaklarını, servis sağladığınız alt kullanıcılar (müşterileriniz) için bölebilir, her alt kullanıcılarınıza cPanel arayüzü sağlayabilir, disk alanı, trafik gibi temel kaynak gereksinimlerini web siteleri için ayrı ayrı belirleyebilirsiniz. WHM, bayi hosting sahibi Natro kullanıcılarına sahip oldukları paket üzerinde esneklik ve tam kontrol sağlar. WHM yardımı ile kaynak kullanımı düzenli olarak izleyebilirken; gerekli görürseniz alt kullanıcıların disk, trafik gibi temel kaynaklarını düzenleyip, değiştirebilirsiniz.
WHM yardımı ile servis sağladığınız tüm alt kullanıcılara (müşterileriniz) birbirinden ayrıştırılmış cPanel sağlayabilirsiniz. Böylece müşterileriniz arasındaki gizlilik gereksinimlerini karşılamış ve web siteleri arasında güvenlik duvarı yaratmış olursunuz. Servis sağladığınız alt kullanıcıları gözlemleyebildiğiniz için, gerekirse alt kullanıcılarının web sitelerini ya da alt kullanıcı hesaplarını silebilirler veya servisi durdurabilirsiniz. cPanel / WHM’nin sahip olduğu fonksiyonlar ile müşterilerinize destek hizmeti verebilirler, servis sağladığınız müşterilerin memnuniyetini arttırabilirsiniz.
Dahili olarak verdiğimiz ticket desteğinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz ek destek paketlerimizden seçim yapabilirsiniz.

Copyright © 2002 - 2020 - Çorum Piar İnternet Teknolojileri A.Ş - All Rights Reserved.