SSD Cloud Server

%100 SSD Bulut Uygulama Sunucusuna Sahip Olun!

Yüksek özellikli SSD Cloud Serverlar ile tam kontrol

Cloud Serverlar hızla büyüyen ve hiçbir kaynağını paylaşmak istemeyen kullanıcılar için uygundur.

CLD1
CLD2
CLD3
CLD4
CLD5
CLD6

CPU

RAM

SSD

BW

İşletmeniz için kurumsal veya özel bir çözüme mi ihtiyacınız var? Size özel sunucular oluşturmak için danışmanlarımızla iletişime geçin!

Cloud Server Platform Özellikleri

Siparişi takiben tüm özelleştirmelerde anında aktivasyon

Tamamı SSD disklerden oluşan barındırma mimarisi

Seçilen uygulamaya göre sunucuyu yapılandırma

Mevcut yedekler üzerinden tek tıkla kurulum

Otomatik ve manuel plan seçenekleri ile tam veri yedekliliği

Sunucu yönetiminde tam kontrol sağlayan Türkçe arayüz

Cloud Sunucu Ekstra Özellikleri

CloudLinux

Windows 2008/2012 Standart Edition

Linux İşletim Sistemleri

cPanel WHM (Sınırsız domain)

Plesk 12 Web Host (Sınırsız Domain)

Plesk 12 Web App (5 Domain)

MSSQL Express

MSSQL 2008/2012/2014 Web Edition

MSSQL 2008/2012/2014 Standart

Litespeed Ultra VPS 8GB

Cloud Backup

Monitoring Hizmeti

Cloud sunucunuzun kullanımı çok kolay Yönetim Panelleri ile rahat yönetim

Cloud Sunucunuzun yönetimi çok kolay;bunun için hangi yönetim panelini seçmek istersiniz?

Cpanel webmasterların işlemlerini görsel ve interaktif olarak yapmalarına olanak sağlayan, popüler, lisans gerektiren bir web hosting kontrol paneli uygulamasıdır.

Plesk yazılım paketi, ticari bir web hosting otomasyonudur. Plesk Inc. firması altında Amerika'da yayınlanmıştır ve Novosibirsk, Russia'da tasarlanmıştır.

Sunucunuzdan “Backup” yapabilir, master yada slave olarak kontrol sağlayabilir tamamen hepsini web üzerinden gerçekleştirebilir.

Seçilebilir işletim sistemi Çorum Piar Cloud

Tüm Cloud Server Paketleri sunucunuzu oluştururken tercih ettiğiniz işletim sistemini seçmenize izin verir

Windows

Linux

CentOS

Ubuntu

Debian

Fedora

Neden barındırma için Çorum Piar tercih edilmelidir?

Kendimize ve kalitemize o kadar güveniyoruz ki 1 ay ücretsiz deneme imkanı sunuyoruz. Dahası...

Fiber Hızlı

Sunuclarımız fiber teknolojili datacenterimizde barınmaktadır.

Güvenilir

15 Yıllık geçmişimizle her zaman vardık bu günde buradayız.

Hızlı Destek

İster telefonla ister kısa mesaj ile isterseniz web sitemiz üzerinden 7/24 buradayız.

Kaliteli

Basit sunucular kullanmıyoruz ve basit tasarımlar yapmıyoruz. Amacımız en iyisi.

Neden web barındırma çözümleri konusunda sektörün önde gelen yer sağlayıcısı olduk?

Web sitesi barındırma sağlayan 15 yılı aşkın tecrübesi ile, web hosting işinde lider bir üne kavuşmuş bulunuyoruz

Veri Merkezi (Data Center)

Türkiye genelinde internet altyapısı Metro ulaşım hattı üzerinde bulunmaktadır. İnternet açısından stratejik bir noktada konumlanmış olan Çorum Piar internet altyapısı, İnternet Servis Sağlayıcılarına (ISP) doğrudan bağlı bulunmaktadır.

7/24 Teknik Destek

Yılın her günü günde 24 saat yerinde teknik mühendisimiz var. Bir sorun ortaya çıkarsa, hangi gün veya saatte olursa olsun, hemen yanıt vermek üzere hazır bulunan bir uzman ekibimiz olduğuna emin olabilirsiniz.

Şirket içi Destek Merkezi

Bize ne zaman ulaşırsanız, ekibimizin bir üyesi ile konuştuğunuzdan emin olabilirsiniz. Özel bir destek paketine sahip olduğunuzda karşılaşabileceğiniz tüm sorunları hızla çözebiliyoruz.

Cloud Server Sıkça Sorulan Sorular

Yerinde bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan soruların bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya onunla ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sorunun Cevabı Burada Yok mu?
Cloud Server, donanım ve yazılım altyapısı sayesinde kullanıcılarına esneklik sunan, kişisel veya kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilebilen, yüksek performanslı, uygulama ve veri barındırabilme özelliğine sahip yeni nesil sanal sunucudur.
İhtiyacınıza en uygun Cloud çözümünü seçtikten sonra işletim sistemi ve panel tercihinizi belirleyebilir, sunucunuz için optimize edilmiş hazır kurulum bulut uygulamalarından birini seçebilir ya da Natro veri tabanında bulunan mevcut yedekleriniz üzerinden sunucunuzu kurabilirsiniz. Siparişinizin hemen ardından sunucunuz tercihleriniz doğrultusunda kurulur ve kısa bir süre içerisinde kullanıma hazır olur.
Bulut Sunucu kurulumu otomatik olarak gerçekleşmektedir. Siparişiniz ardından, bulut sunucunuz yapılandırma tercihleriniz doğrultusunda düzenlenir ve kullanıma hazır halde size teslim edilir. Sunucu yönetimi ile ilgili tüm bilgiler, kurulumun ardından mail ile size ulaştırılacaktır
Bulut uygulamaları, sunucunuz için optimize edilmiş, sunucunuzdan yüksek performans almanızı sağlayan çözümlerdir. Kullanım ve yönetim kolaylığı tanımalarının yanı sıra, hazır kurulum özelliği ile sunucu yönetimi için ihtiyaç duyulan teknik bilgi ihtiyacını ortadan kaldırırlar. Satın alım sürecinde istediğiniz bir bulut uygulamasını seçerek sunucunuzu yapılandırabilirsiniz.
Çorum Piar veri tabanında bulunan mevcut yedekleriniz üzerinden Cloud sunucunuzu tekrar kurabilirsiniz. Kuracağınız yeni sunucunun işlevsel ve sistemsel özellikleri, yedeklediğiniz sunucu ile aynı olacaktır. Mevcut yedeklerinizi görüntüleyebilmek için müşteri girişi yapmanız gerekmektedir.
Türkçe ara yüze sahip Çorum Piar bulut sunucu yönetim paneline, müşteri girişi yaptıktan sonra ulaşabilirsiniz. Panel üzerinden sunucunuzu durdurup başlatabilir, konsol ile sunucunuza doğrudan erişebilir, sunucunuzun kaynak kullanımını gözlemleyebilirsiniz. Tüm Cloud kullanıcılarının 1 adet ücretsiz manuel yedek saklama hakkı vardır. Sunucunuzda değişiklik yapmadan önce panelden manual yedek almanızı tavsiye ederiz. Yönetim panelinden dilerseniz otomatik yedekleme opsiyonunu aktif edebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunucunuza ek özellikler ekleyebilirsiniz.

Copyright © 2002 - 2020 - Çorum Piar İnternet Teknolojileri A.Ş - All Rights Reserved.